X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Tüm Hosting Paketlerinde %50'ye Varan İndirim

Sepet  (0)
Giriş Yap Hesap Oluştur

Whois Sorgula

Kime ait olduğunu öğrenmek istediğiniz alan adını alttaki kutucuğa yazarak sorgulama yapabilirsiniz.

Neden Armada Hosting ?

İster küçük bir web sitesi, ister kurumsal bir site, tüm her ihtiyaca yönelik çözümlerimiz var.

Gelişmiş DNS Yönetimi

Domainlerinizin DNS yönetimini gelişmiş DNS yönetimi ile panelinizden kolayca kullanabilir.

Anında Aktivasyon

Domainlerinizi kayıt ettiğiniz andan itibaren hızlı bir şekilde kayıt ve aktivasyon işlemi gerçekleşmektedir.

Ekonomik Fiyatlar

Uygun fiyatlarla domain kayıt hizmetlerimizden yararlanabilir, alan adlarınızın sürelerini ekonomik fiyatlarla uzatabilirsiniz.

İç Domain Transferi

Domainlerinizi Armada Host üzerinde barınan farklı bir kullanıcıya kolayca transfer edebilirsiniz.

Whois Gizleme

Alan adlarınızın başkaları tarafından detaylı incelemesini önlemek isterseniz, ücretsiz olarak gizleyebilirsiniz.

Ücretsiz Nameserver

Domainlerinize özel ücretsiz şekilde nameserver oluşturabilirsiniz.

Domain Sorgulama & Kayıt ve Alan Adı Satın Alma
İşlemlerinde Size Yardımcı Olmamızı İster Misiniz?

CANLI DESTEĞE BAĞLAN

Sizin İçin Aralıksız Çalışıyoruz

Modern hayatın tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere birbirinden donanımlı servislerimizle hizmetinizdeyiz.

Wordpress Optimizasyonlu

Wordpress Hosting paketleri, tamamı Wordpress için %100 uyumlu olarak optimize edilmiş sunucular üzerinde barındırılmaktadır. Wordpress optimize sunucular, Wordpress’in tüm tema, eklenti ve yazılım altyapısının ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak, yüksek performans ve kesintisiz hizmet almanızı sağlayacaktır. Wordpress hosting paketleri ile tema ve eklentilerden kaynaklı uyum sorunları yaşamadan sitenizi yönetebilirsiniz. Sunucularımızdan destek ekibimize ve önceden yüklenmiş önbellek eklentilerimizle en iyi Wordpress hosting deneyimini yaşayacağınızdan emin oluruz

Tek tıkla otomatik kurulum hosting kurulumu çerçevesinde verilen bir hizmettir. Bu hizmet ile Wordpress, Prestashop,opencart gibi birçok otomatik script tek tıkla otomatik kurulur. Hızlı ve güvenilir bir şekilde kurulan hosting için ayrıca bir FTP kullanmaya da gerek yoktur.

Kolay Yönetilen WordPress Hosting

En yüksek hız, özel yönetim arayüzü ve gelişmiş araçlar sunan WordPress Hosting ile kimseye ihtiyaç duymadan jet hızında web siteleri oluşturun, tek noktadan yönetin!

Wordpress Tek Tıkla Otomatik Kurulum

Tek tıkla otomatik kurulum hosting kurulumu çerçevesinde verilen bir hizmettir. Bu hizmet ile Wordpress, Prestashop,opencart gibi birçok otomatik script tek tıkla otomatik kurulur. Hızlı ve güvenilir bir şekilde kurulan hosting için ayrıca bir FTP kullanmaya da gerek yoktur. Otomatik olarak kurulan bu scriptler ayrıca otomatik olarak güncellenir. Yine bu sayede ayrı bir FTP’ye ya da güncelleme işlemine gerek kalmaz.

Web sitesini aynı şekilde yedekleyebilir, tek tıkla otomatik olarak eski versiyonu kurabilirsiniz. Sunulan bu hizmet sayesinde otomatik olarak kendini kuran cache eklentisi sayesindedir. Diğer FTP ile kurulu hizmetlerden farkı ekstra bir çabaya gerek kalmadan otomatik ve hızlı şekilde kendini kurabilmesinden gelir.

Sıkça Sorulan Sorular

Domain Whois Sorgulama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Alan adı Whois bilgisi nedir ?

Her alan adı (domain) kaydı esnasında alan adının hak sahibini, finansal ve teknik sorumlusunu belirlemek için oluşturularak, kayıt yazmanı aracılığı ile kayıt firmasına iletilen ve içerisinde şahıs veya firma ismi, telefon, e-mail ve fiziki adres detaylarını barındıran veriler bütününe alan adı (domain) whois bilgisi denir.

Whois sorgulama nasıl çalışır ?

Domain whois sorgulama, yetkilendirilmiş ip adresleri üzerinden ilgili Registry firmasına veya whois sunucusunu özel anlaşmalar ile barındıran resmi yazmanların yine özel olarak kurup, güvenlik şartlarını tahsis ettiği veri tabanına iletilmesi ile gerçekleştirilir.

Gizli whois kaydı/bilgisi nedir ?

Kimi domainlerin kimlik bilgileri gizlenmiştir. Bu durum domain whois protection olarak anılır. Whois protection’a sahip alan adlarının sahiplerine veya finansal ya da teknik yöneticilerine ulaşmak için whois bilgisinin gizliliğini üstlenen proxy (vekil) adresine bildirimde bulunmak gerekir. Her whois protection servis sağlayıcı, ICANN kuralları gereği kendisi üzerinden iletilen bildirimleri kimliğini gizlediği alan adının gerçek sahibine ulaştırmak zorundadır. Bu zorunlulukta beyan esas kabul edildiğinden whois bilgisi gizlenen alan adlarının gerçek sahibine ulaşmak için iletişim bilgilerinin doğruluğu ve güncelliği öncelikle ilgili alan adının sahibinin sorumluluğundadır.

WHOIS bilgilerini gizleme ücretsiz mi ?

Domain alan tüm müşterilerimize ek olarak WHOIS bilgilerini gizleme seçeneğini ücretsiz olarak sunuyoruz.

Alan Adı Kime Ait Olduğunu Nasıl Öğreniriz ?

Whois sorgulama sayfasında bulunan arama kutusuna, kime ait olduğunu merak ettiğiniz web sitesinin adresini yazmanız ve sorgula butonuna basmanız yeterli.

Billing Software by WISECP